Diskuse

Datum: 29.10.2017

Vložil: Ladin

Titulek: Trať

Nešel by zařídit v r .2018 Laudon ?

Datum: 14.08.2017

Vložil: Tomáš

Titulek: Trasa závodu + divácké zóny

Ahojte, nevíte náhodou někdo kudy přesně povede trasa závodu a kde jsou divácké zóny? Na webovkách to nemohu nikde najít. Díky

Datum: 15.08.2017

Vložil: Aleš G.

Titulek: Re: Trasa závodu + divácké zóny

Veškeré informace naleznete ZDE:http://www.maverickrescue.cz/news/x-mohyla-miru-ujezd-u-brna-18-20-8-2017-predstavujeme-mapu-trate-a-jejich-parametru/

Datum: 14.04.2017

Vložil: Petr Šváb

Titulek: Jen pro zajímavost

Jen pro zajímavost a aby tady taky po měsících někdo něco napsal.
Tak asi dvanáct let zpátky se jelo v rámci nějakého seriálu na trati Újezd u Boskovic.
Tenkrát to byla spíš RZ na hodně rozbité trati. Minulý týden jsem se tam byl projet.
Fungl nový koberec,všude nová svodidla,asi 3 km nádherné trati,nejdelší rovinka tak 30m,jedna zatáčka hezčí než druhá (prostě paráda)
Ještě to zkusím natočit
Zdravím všechny a přeji úspěšnou sezonu
S pozdravem Petr Šváb HL Motorsport

Datum: 27.10.2016

Vložil: David

Titulek: Startovní čísla 2017

Zdravím,

startovní čísla se mění proto, aby všichni zase zaplatili 250 kč za nový výmysl ?

Datum: 28.10.2016

Vložil: Aleš.G

Titulek: Re: Startovní čísla 2017

Vážený Davide,
změny ve startovních číslech, nedělám pro 250,-Kč. Dále jsem nikde nepsal žádné částky za platbu startovních čísel ani jiné částky pro rok 2017.
Změna ve st.č. je nutná, ohledně práce časoměřičů a né pro 250,-Kč.
Sezóna 2016 pro nás ještě neskončila a sezóna 2017 se bude teprve připravovat a řešit co vůbec bude dál. Rozhodnutí, které jsem vydal, je z důvodů, že chceme v roce 2017 pokračovat a hlavně vás co nejdříve informovat, že Maverick Rescue Euro Cup v příštím roce pojede.

Děkuji a jsem s pozdravem

Datum: 01.11.2016

Vložil: Luboš Loubal

Titulek: Re: Startovní čísla 2017

Mě se strašně líbí jak všichni pláčou... to se zdražilo o 100 kč a to o tolik a tolik..atd atd..Samozdřejmě se nikomu žádný zdražování nelíbý ale uroveň serialu jde nahoru a vše stojí peníze.. Ale všichni si sáhnime do svědomí kolik utratíme na závodech za k...y, chlast a chlebíčky,,, obecně řečeno,,, tak si myslím že pár stovek nikoho nezabije..

Datum: 20.11.2016

Vložil: martin

Titulek: Re: Startovní čísla 2017

Super, že se jede dál. O nějakou tu korunu vem čert, ale hlavně ne kulaté :D

Datum: 20.10.2016

Vložil: N.S.

Titulek: Vyhlášení

Dobrý den.
Koukala jsem na seznam vyhlášujících jezdců a nevykoukala jsem jezdce z pravidelnosti. To je vyhlašovat nebudete ??

Děkuju za odpověď.

Datum: 21.10.2016

Vložil: Aleš G.

Titulek: Re: Vyhlášení

Dobrý den, budeme oceňovat i JP. Jízda pravidelnosti v letošním roce není součástí vypsaného seriálu MREC. Chtěl jsem zjistit zda je o J.P. zájem a hlavně určena pro začínající jezdce :-)

Oceňovaní jezdci budou:
1. Josef Dopita
2. Karel Furiš
3. Veronika Osladilová
4. Jan Osladil

S pozdravem

Datum: 24.10.2016

Vložil: FRR

Titulek: Re: Re: Vyhlášení

Dobrý den,
pojede se jízda pravidelnosti tedy i příští rok, tzn. 2017 ??
Děkuji

Datum: 15.08.2016

Vložil: Jarda W.

Titulek: výsledky

Že na stránkách nejsou komentáře k závodům, už jsme si zvykli. Ale že týden po závodech nejsou výsledky, je dost smutné kino.

Datum: 16.08.2016

Vložil: Aleš G.

Titulek: Re: výsledky

Dobrý večer všem,

omlouváme se, veškeré výsledky již jsou vloženy, jak v MREC tak MČR. Bodování MREC se již připravuje. Vše je způsobeno velkým pracovním nasazením všech pracovníků co se starají o celkový servis závodů automobilů do vrchu MREC.

Děkuji a jsem s pozdravem

Datum: 12.07.2016

Vložil: Dum Bum

Titulek: Násedlovice

Měl bych dotaz na organizátory. Vám diváci na vašich závodech vadí?

Datum: 13.07.2016

Vložil: Aleš G.

Titulek: Re: Násedlovice

Dobrý večer,
Diváci nám jistě nevadí. Pokud máte prosím k tomuto tématu připomínky, tak mi je napište do e-mailu Maverick.rescue@seznam.cz rád si je přečtu, abychom do budoucna tyto věci zlepšili. Děkuji

Datum: 14.07.2016

Vložil: Dum Bum

Titulek: Re: Re: Násedlovice

Nebudu psát mail. Tady je to na očích a může diskutovat více lidí. K Násedlovicím mám připomínky 3.

1) Nastavíte nehorázné vstupné, jako by vám měla přijet kompletní evropská špička. Potom přijede jenom 40 aut. Z toho půlka starých Škodovek. Auta to jsou sice moc hezká, ale pro diváka nic extra hodnotného. Chápu to, že není vaše chyba, že přijede půlka přihlášených, ale proč se teda takové šílené vstupné vymáhalo i v neděli, kdy se vědělo, že bude jenom tak málo aut? Ten závod pro diváky rozhodně hodnotu 80 korun za každý den neměl!!! Přijde vám tam taková hrstka diváků a vy je místo vděku musíte ještě takhle oškubat. Možná už to většina lidí prokoukla v minulých letech a proto skoro nikdo nepřišel a jenom já jsem hloupý, že jsem na závod šel oba dny.

Možná za to málo diváků může i připomínka číslo 2) Divácké zóny. Ty byly na celé trati pouze 2 (úsek 5 a 11). Obě hezké. Třetí měla podle vás být asi ve vracáku. Jenomže vnitřky zatáček se z nějakého důvodu v ČR zakazují. Takže zbývá výjezd z vracáku. Nejpomalejší místo na trati, za příkopou, za několika balíky a za obrovskými lípami a páska v takové strašné vzdálenosti od trati, že nebylo auto vidět. Proč? Tam se někdy něco stalo? Tam auto někdy přeletělo příkopu, prorazilo balíky a pokácelo ty stoleté lípy? Asi ano, jinak si to totiž nedovedu vysvětlit.

3) Nehoda P. Švestky, po které byl ukončen závod. Byl ukončen závod!!! Proč teda machýrci ve vestách s takovou nepříčetností hnali diváky za pásku a zakazovali jim přejít cestu? Jakou na to mají pravomoc půl hodiny po ukončení závodu? Proč bylo divákům půl hodiny po ukončení závodu zakazováno jít 100 metrů do pole (vyjetou kolejí) a podívat se na rozbité auto? Ti diváci se za to nehorázné vstupné chtěli jenom podívat na rozbité auto! Oni nechtěli překážet, nechtěli ničit úrodu na poli.... Oni se jen chtěli podívat! Z jakého důvodu se auto před přítomnými diváky utajovalo? Něco snad bylo v nepořádku? Proč se na vašich stránkách dělá, jakoby se žádná nehoda nestala a ani nedáte vědět divákům (kterým jste zakázali se na rozbité auto podívat) jak na tom P. Švestka je?

Neustále nějaké přestávky neřeším. To je na závodech do vrchu klasika. Chybějící bufety taky neřeším. Jdu na závody do přírody a ne někam do restaurace. Ty 3 uvedené připomínky mě však o víkendu dost vytočily a hodně budu zvažovat, jestli do násedlovic příště pojedu.

Datum: 15.07.2016

Vložil: V.Kašpar

Titulek: Re: Re: Re: Násedlovice

Vaše neúčast na dalším závodě mě jako jezdce určitě hluboce zasáhne ,ale zajisté se s tím dokážu vyrovnat...

Datum: 22.07.2016

Vložil: Dum Bum

Titulek: Re: Re: Re: Re: Násedlovice

Proto jsem se ptal, jestli jim diváci na jejich závodech vadí. A jak pozoruji, organizátorům možná nevadí, ale jezdcům z chvostu startovního pole asi ano. Jen tak dál. Chovejte se všichni, jako mistr Kašpar. Vždyť vy jen na celý víkend uzavřete lidem silnice, vy jim omezíte volný pohyb, vaši ochránci pořádku ve vestách na ně bezdůvodně hulákají místo normální domluvy, atd. Byste měli být lidem vděční, že vám něco takového na běžné komunikaci umožní a né se k nim chovat, jako neohrožený vládce dieslového světa Kašpar.

Datum: 16.07.2016

Vložil: Kožnaeová L.

Titulek: Re: Re: Re: Násedlovice

Drahy dum bum,za prve se hrdino aspoň podepis pravým jménem!!za druhé si zjistí něco o závodech a vůbec o bezpečnosti na závodech,kdyby se totiž něco stalo,tak takový rypal jako ty,bude první,kdo si bude stěžovat!!
A pokud ti je 80kc nehorazna suma!!tak priste raději sed doma!!

Datum: 22.07.2016

Vložil: Dum Bum

Titulek: Re: Re: Re: Re: Násedlovice

Nejdražší Kožnaeová, jde o princip a ne o 80 korun. Když bude někde obyčejný rohlík stát dvacku, tak si ho normální člověk nekoupí. Rohlík totiž nemá hodnotu 20 korun a blbec je ten. kdo by si ho koupil. Protože tady tolik zbohatlých blbců pobíhá, proto si nás dovolují obchodníci takhle šidit. V Násedlovicích to byl absolutně ten stejný případ.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek