Důležitá žádost na všechny jezdce!!! - upozornění (ODHLÁŠKY) a informace pro jezdce IV.GMS – HILL CLIMB RACE CARS SHOW - AUTOMOTODROM BRNO 15. - 16. 10. 2021

10.10.2021 16:38

 

Za několik dnů, již startujeme poslední podnik závodů automobilů do vrchu na Automotodromu v Brně, podnik je vypsán pro oba mistrovské závody MZAV Maverick Hill Climb Czech a Maverick Slalom – Trophy .

Obě startovní listiny jsou letos naprosto plně naplněny v Maverick Hill Climb Czech  je přihlášeno 116 jezdců a v Maverick Slalom – Trophy  je přihlášeno 63 jezdců, celkem 179 jezdců.

Zájem všech jezdců nás velice těší, ale je třeba říci, že ve startovních listinách jsou registrováni jezdci v obou seriálech a víme o jezdcích, kteří nejspíše startovat nebudou.

Pořadatelé chtějí vyhovět maximálnímu počtu jezdců, aby se řádně dokončila letošní sezóna, mistrovství mezinárodních závodů automobilů do vrchu 2021.

 

A proto žádáme vás všechny, kteří vědí, že se nemohou podniku na Automotodromu v Brně zúčastnit, aby provedli co nejdříve ODHLÁŠKU!!! A tak uvolnili místa všem jezdcům, kteří chtějí opravdu startovat!!!

Odhlášku naleznete vždy na konci seznamu přihlášených jezdců v registru.

- MZAV Maverick Hill Climb Czech (NA KONCI SEZNAMU) ZDE:

online.timing.sk/prihlasky/Prihlasky.dll/PrihlaseniPretek?Pretek=405&Jazyk=SK&Sort=Registracia

- Maverick Slalom – Trophy (NA KONCI SEZNAMU) ZDE: 

online.timing.sk/prihlasky/Prihlasky.dll/ASPrihlaseniPretek?Pretek=405&Jazyk=SK&Sort=Registracia

Všem jezdcům děkujeme za příkladný přístup k ostatním jezdcům, pořadateli a organizátorům.

Veškeré informace k podniku naleznete ZDE:

www.maverickrescue.cz/trate/16-10-2021-iv-gms-hillclimb-race-cars-mzav-maverick-hill-climb-czech-a-mzav-maverick-slalom-trophy-automotodrom-brno/

S pozdravem promotér a ředitel Aleš Gänsdorfer, organizační výbor Maverick Rescue z. s.