DŮLEŽITÉ INFORMACE A ORGANIZAČNÍ POKYNY NA SEDMÝ PODNIK MAVERICK RESCUE EURO CUP 2017: 12 ROČNÍK ZÁVODŮ AUTOMOBILŮ DO VRCHU V DIVÁKÁCH U HUSTOPEČÍ 22.-24.09.2017 POD NÁZVEM XII.DIVÁCKÁ 13°

21.09.2017 21:16

Již se přiblížil čas posledního letošního závodu, sedmého podniku a opět na závodišti v Divákách u Hustopečí XII.DIVÁCKÁ 13° - 22.-24.9.2017. Přijďte se rozloučit a oslavit již dvanáctý ročník závodů automobilů do vrchu do malebné vesničky na jižní Moravě. Nyní Vám přinášíme důležité informace k parkovišti závodních strojů. K datu 17.9.2017 je přihlášeno na tento závod celkem 87 jezdců, bude velice důležité, aby všichni účastníci respektovali systém parkování a pokyny všech pořadatelů! Maximální celkový počet jezdců je stanoven na 90.


Organizátoři mají opět připraven systém najíždění do PZS, dle požadavků a možností obce Diváky.
Proto nekomplikujte svojí neukázněností práci organizátorů.
Rezervace míst se v PZS nedělají a vše se bude s vámi domlouvat přímo na místě. Proto neprovádějte, žádné malůvky a páskování míst na komunikaci!
Systém najíždění jezdců do parkoviště závodních vozů
Příjezd do PZS je pro všechny jezdce určen na pátek 22.9.2017 v 10:00 hodin. Tímto žádáme všechny jezdce a doprovody, aby dříve, než v tento určený čas, nepřijížděli a nesnažili se dostat do PZS!
Jezdci, kteří přijedou od města Hustopeč a obce Nikolčice, budou zastaveni na bráně v obci Diváky na startu (pořadatelskou službou).
Jezdci, kteří přijedou od obce Šidbořice a Bolradice, budou zastaveni u bran vjezdu do PZS.
Po desáté hodině budou všichni jezdci postupně najíždět do PZS a dle instrukcí vedoucího PZS řadit na místa za sebe.
Jakmile jezdci zaparkují na místo v parkovišti závodních strojů a složí své závodní vozy, (týká se jezdců na náměstí a v obydlené části obce Diváky) tak všechny vozíky a hengry odvezou na určené místo v depu do objektu EKO DVORU.
Na místě v PZS budou pouze závodní automobily, mechanické vozy a ubytovací karavany!!!
Vše bude řádně označeno pořadatelem závodů.

Vice informací ZDE: www.maverickrescue.cz/trate/a7-podnik/


Na Vás všechny jezdce se těší organizační Team Maverick.rescue