AKREDITACE PRO MÉDIA MAVERICK RESCUE z.s. - PRESS, FOTO, TV, VIDEO, TISK, RÁDIA, INTERNET NA ROK 2022

02.03.2022 18:49

Vážení mediální přátelé a partneři,

již se nám blíží čas, kdy započne šestnáctá motoristická sezóna v mezinárodních závodech automobilů do vrchu ze série Maverick Hill Climb Czech & Maverick Slalom - Trophy 2022.

Pro Vaši i naši pracovní činnost je třeba se připravit, aby vše přímo na závodišti probíhalo k Vaší a naší spokojenosti.

Jedním s potřebných dokumentů je AKREDITAČNÍ FORMULÁŘ PRO MÉDIA při závodech automobilů do vrchu Maverick Hill Climb Czech & Maverick Slalom - Trophy 2022.

UPOZORŇUJEME ŽE: pokud nebudete řádně za-akreditováni nebudete se moci oficiálně účastnit podniků vypsaných Maverick Rescue z.s.!

Tento dokument bude uložen na stránkách webu: www.maverickrescue.cz a to v sekci PROPOZICE: na podstránce AKREDITACE MEDIA 2022: 

Více ZDE: www.maverickrescue.cz/propozice/akreditace-media-video-foto-a-press-2022/

Žádáme všechna média, aby si akreditační formulář pečlivě přečetla a řádně vyplnila (kompletně)!

Pokud formulář nebude kompletně, čitelně a řádně vyplněn, akreditace nebude přijata!

Formulář ke stažení a vyplnění akreditace ZDE:

Akreditační formulář pro média, TV, video, foto, press MZAV Maverick Hill Climb Czech a MST Maverick Rescue z.s. 2022.pdf (303532)

Postup pro žádost o akreditaci médií:

Stáhněte si formulář a vyplněný s vaším okopírovaným press pasem nebo oficiálním pověřením mediální společnosti, pro kterou pracujete a poté zasílejte na emailovou adresu promotéra:maverick.rescue@seznam.cz

Jakmile budeme mít od Vás vyplněný akreditační formulář s press pasem, sekretariát promotéra seriálu Vám vyhotoví Vaši identifikační kartu (Roční akreditační karta média MZAV MHCC a MST 2022).

Karta je vystavena na Vaše jméno a budete si ji moci (již připravenou) vyzvednout na akreditaci médií daného závodu nebo podniku, kterého se poprvé v letošní sezóně zúčastníte. 

Tím si velice ulehčíme administrativu na každém závodě.

Důležitá informace je, že stále je Vaší povinností se akreditovat na každém závodě seriálu MZAV MHCC a MST 2022 a všech ostatních akcí. Kartu akreditace média vždy předložíte, asistentka si napíše do prezentační listiny Vaše jméno a číslo registrační licence a Vy ji podepíšete.

Pokud nezašlete akreditační formulář, tak si vše musíte vyřídit osobně na daném závodu na akreditaci novinářů (sekretariát závodu MZAV MHCC a MST 2022).

Více na: WWW.MAVERICKRESCUE.CZ

S pozdravem organizační výbor Maverick Rescue z.s. a promotér a ředitel MZAV MHCC a MST 2022

Aleš Gänsdorfer