Důležitá žádost od pořadatele na všechny jezdce!!! - upozornění (ODHLÁŠKY) jezdců na závod XLI. ZÁMECKÝ VRCH - MANN FILTER NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 7. - 8. 5. 2022

29.04.2022 09:53

Za několik dnů, již startujeme druhý podnik závodů automobilů do vrchu v Náměšti nad Oslavou, podnik je vypsán pro oba mistrovské závody Maverick Hill Climb Czech & MČR/MČR-HA/ ČT 2022.

Startovní listiny jsou letos naprosto plně naplněny v Maverick Hill Climb Czech je přihlášeno 138 jezdců a v MČR/MČR-HA/ ČT je přihlášeno 58 jezdců, celkem 196 jezdců.

Je to vysoké číslo přihlášených jezdců a nad limit propustnosti tratě. Je třeba říci, že ve startovních listinách jsou registrováni jezdci, o kterých máme informace, že nejspíše startovat nebudou.

Pořadatelé chtějí vyhovět a přijmout do závodů co nejvíce jezdců a tomu podnikají veškeré organizační kroky, aby se také jezdci řádně poskládali do PZS.

Již dnes je, ale naprosto jasné, že se na tento závod všichni jezdci nedostanou!!! 

A proto žádáme vás všechny, kteří vědí, že se nemohou podniku v Náměšti nad Oslavou  zúčastnit, aby provedli co nejdříve ODHLÁŠKU!!! A tak uvolnili místa všem jezdcům, kteří chtějí opravdu startovat!!!

Odhlášku MZAV MHCC naleznete vždy na konci seznamu přihlášených jezdců v registru.

- Maverick Hill Climb Czech - (NA KONCI SEZNAMU) ZDE:

online.timing.sk/prihlasky/Prihlasky.dll/PrihlaseniPretek?Sort=Registracia&Jazyk=SK&Pretek=411

Odhlášku MČR/MČR-HA/ ČT je třeba nahlásit e-mailem na adresu organizace.

- MČR/MČR-HA/ČT - (E-MAILEM NA ADRESU: Maverick.rescue@seznam.czcariwa@tiscali.cz)

Všem jezdcům děkujeme za příkladný přístup k ostatním jezdcům, pořadateli a organizátorům.

Veškeré informace k podniku naleznete ZDE:

www.maverickrescue.cz/trate/2-podnik-7-8-5-2022-xli-rocnik-zamecky-vrch-mann-filter-mzav-maverick-hill-climb-czech-zav-mcr-mcr-ha-ct/

S pozdravem za pořadatele ředitel Ivan Rybníček Autosport klub Náměšť n. Osl. v AČR, organizační výbor Aleš Gänsdorfer, Maverick Rescue z. s.