DŮLEŽITÁ ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA A ORGANIZAČNÍ INFORMACE K SLAVNOSTNÍMU VYHLÁŠENÍ MEZINÁRODNÍHO SERIÁLU AUTOMOBILŮ DO VRCHU MAVERICK RESCUE EURO CUP 2018 SOBOTA 24. 11. 2018 V ÚJEZDU U BRNA OD 18:00 HODIN

20.11.2018 20:53

Krásný večer Vám všem, již za pár dní nás čeká vyvrcholení letošní sezóny mezinárodních závodů automobilů do vrchu ze seriálu Maverick Rescue Euro Cup a Autoslalom MREC 2018.

Je mi velkou ctí a potěšeni vám oznámit, že zájem o slavnostní vyhlášení je opět tak velký, že k dnešnímu dni je již oficiálně potvrzeno více jak: 250 účastníků a hostů. A to ještě nemáme potvrzeno zhruba jednu desítku pozvaných a dalších hostů, přátel závodů automobilů do vrchu.

Organizátoři si pro Vás připravili velice bohatý, pestrý a především kulturní program a překvapení nesmí chybět.  

A jistě i letos nesmí chybět Maverick Rescue TOMBOLA MREC 2018

A mohu vám již nyní prozradit, že se nám sešlo tolik cen, že máte velikou šanci si něco dalšího a hlavně pěkného odvézt na památku za letošní sezónu Maverick Rescue Euro Cup 2018.

Je třeba vám také prozradit, že v průběhu večera zazní důležité informace, budou zveřejněny i závodiště včetně termínů a pořadatelů v sezóně Maverick Rescue Euro Cup a Autoslalom 2018!!!

Pro organizátory je a bude tato akce velice náročná, a proto je potřeba

Vám sdělit pár organizačních informací:

1. Důležité je, aby se všichni zúčastnění dostavili nejpozději do 17:45 hodin (po posledních zkušenostech na našich silnicích a dálnicích není problém zůstat někde v koloně a zdržet se tam i hodinu). Proto se sál otevírá pro účastníky již v 16:30 hodin. 

2. Parkování při Vašem příjezdu je také velice důležité. Před restaurací je k dispozici pouze 10 parkovacích míst (viz mapa bod 1 - přímo před vstupem do sálu a bod 2). K parkování tedy zvolte parkovací místa:

- Po celou dobu vašeho příjezdu a večera nám bude nápomocna Městská policie města Újezd u Brna. Proto Vás žádáme, aby jste dbali jejich pokynů. Předem děkujeme J

a)    přímo před radnicí města Újezd u Brna cca 100 m od sálu - 14 parkovacích míst (viz mapa bod 3)

b)    na parkovišti přímo za Českou poštou Újezd u Brna. 4 Rezervované místa pro karavany s možností připojení na elektrický proud - cca 30 parkovacích míst (viz mapa bod 4)

c)    za budovou společnosti Thermotechnika Bohemia s. r. o. - cca 25 parkovacích míst (viz mapa bod 5)

Mapa parkování:

3. Vstup do sálu a příchod na sál bude označen šipkami s logem Maverick Rescue Euro Cup.

Po příchodu na galerii sálu budete od prezentováni. 

Zde můžete využít prostor šatny pro odložení vrchních částí oděvů.

Více informací ZDE:www.maverickrescue.cz/trate/a24-11-2018-slavnostni-vyhlaseni-serialu-maverick-rescue-euro-cup-2018-a-autoslalom-maverick-rescue-euro-cup-2018/

Na Vaši účast a přátelskou atmosféru s rozloučením letošní sezóny se těší celý organizační tým Maverick Rescue z.s. a promotér seriálu Aleš Gänsdorfer.