DŮLEŽITÁ ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA A ORGANIZAČNÍ INFORMACE K SLAVNOSTNÍMU VYHLÁŠENÍ SERIÁLU AUTOMOBILŮ DO VRCHU MAVERICK RESCUE EURO CUP 2019 SOBOTA 7. 12. 2019 V ÚJEZDU U BRNA OD 18:00 HODIN

03.12.2019 21:17

Krásný den Vám všem, již za pár dní nás čeká vyvrcholení letošní sezóny mezinárodních závodů automobilů do vrchu ze seriálu Maverick Rescue Euro Cup a MZA Autoslalom MREC 2019.

Je mi velkou ctí a potěšeni vám oznámit, že zájem o slavnostní vyhlášení je tak velký, že k dnešnímu dni je již oficiálně potvrzeno více jak: 290 účastníků a hostů. :-) :-) :-)

Organizátoři si pro Vás připravili velice bohatý, pestrý a především kulturní program a překvapení nesmí chybět… :-) :-) :-)

A jistě i letos nesmí chybět Maverick Rescue TOMBOLA MREC 2019

A mohu vám již nyní prozradit, že se nám sešlo tolik cen, že máte velikou šanci si něco dalšího a hlavně pěkného odvézt na památku za letošní sezónu MZAV Maverick Rescue Euro Cup 2019.

Je třeba vám také prozradit, že v průběhu večera zazní důležité informace! Budou zveřejněny i závodiště včetně termínů a pořadatelů v sezóně MZAV Maverick Rescue Euro Cup a MZA Maverick Rescue Slalom Trophy 2019!!!

Pro organizátory je a bude tato akce velice náročná, a proto je potřeba

Vám sdělit pár organizačních informací:

1. Důležité je, aby se všichni zúčastnění dostavili nejpozději do 17:45 hodin (po posledních zkušenostech na našich silnicích a dálnicích není problém zůstat někde v koloně a zdržet se tam i hodinu). Proto se sál otevírá pro účastníky již v 16:30 hodin. 

2. Parkování při Vašem příjezdu je také velice důležité. Před sálem je k dispozici pouze 10 parkovacích míst (viz mapa bod 1 - přímo před vstupem do sálu a bod 2). K parkování tedy zvolte parkovací místa:

a)    přímo před radnicí města Újezd u Brna cca 100 m od sálu - 14 parkovacích míst (viz mapa bod 3)

b)    na parkovišti přímo za Českou poštou Újezd u Brna. 4 Rezervované místa pro cca 30 parkovacích     

       míst (viz mapa bod 4)

c)    za budovou společnosti Thermotechnika Bohemia s. r. o. - cca 25 parkovacích míst (viz mapa bod 5)

Mapa parkování:

3. Vstup do sálu a příchod na sál bude označen šipkami s logem Maverick Rescue Euro Cup.

Po příchodu na galerii sálu budete od prezentováni. 

Zde můžete využít prostor šatny pro odložení vrchních částí oděvů.

 

Na Vaši účast a přátelskou atmosféru s rozloučením letošní sezóny se těší celý organizační tým Maverick Rescue z.s. a promotér seriálu Aleš Gänsdorfer.