ORGANIZAČNÍ INFORMACE K SLAVNOSTNÍMU VYHLÁŠENÍ SERIÁLU AUTOMOBILŮ DO VRCHU MAVERICK RESCUE EURO CUP 2015 SOBOTA 21.11.2015 V ÚJEZDU U BRNA

10.11.2015 19:26

Dobrý den Vám všem, již za pár dní nás čeká vyvrcholení letošní sezóny mezinárodních závodů automobilů do vrchu ze seriálu Maverick Rescue Euro Cup 2015.

Jsme velice potěšeni, že o účast na slavnostním vyhlášení je tak velký zájem. K dnešnímu dni je oficiálně potvrzeno 236 účastníků a hostů. 

Organizátoři si pro Vás připravili velice bohatý kulturní program včetně novinky: tou bude Maverick.rescue TOMBOLA.

 

Pro organizátory je a bude tato akce velice náročná, a proto je potřeba Vám sdělit pár organizačních informací:

1. Důležité je, aby se všichni zúčastnění dostavili nejpozději do 17:50 hodin (po posledních zkušenostech na našich silnicích a dálnicích není problém zůstat někde v koloně a zdržet se tam i hodinu). Proto se sál otevírá pro účastníky již v 16:30 hodin.

  

2. Parkování při Vašem příjezdu je také velice důležité. Před restaurací je k dispozici pouze 10 parkovacích míst (viz mapa bod 1 - přímo před vstupem do sálu a bod 2). K parkování tedy zvolte parkovací místa:

a)    přímo před radnicí města Újezd u Brna cca 100 m od sálu - 14 parkovacích míst (viz mapa bod 3),

b)    na parkovišti přímo za Českou poštou Újezd u Brna - cca 30 parkovacích míst (viz mapa bod 4),

c)    za budovou společnosti Thermotechnika Bohemia s. r. o. - cca 25 parkovacích míst (viz mapa bod 5).

Mapa parkování:Příjezdová mapa a parkovací místa na vyhlášení v Újezdu u Brna Maverick Rescue Euro Cup 2015.png (308524)

 

3. Vstup do sálu a příchod na sál bude označen šipkami s logem Maverick Rescue Euro Cup. Po příchodu na galerii sálu budete odprezentováni. Zde můžete využít prostor šatny pro odložení vrchních částí oděvů.

 

Na Vaši účast a přátelskou atmosféru s rozloučením letošní sezóny se těší celý organizační tým Maverick.rescue a promotér seriálu Aleš Gänsdorfer.