POZVÁNKA NA I. AKCI: "TESTOVÁNÍ A VOLNÉ JÍZDY NA MASARYKOVĚ OKRUHU V BRNĚ" MAVERICK RESCUE z.s. VE SPOLUPRÁCI S AUTOMOTODROMEM V BRNĚ OPĚT POŘÁDÁ VE DNECH 27. 3. AŽ 30. 3. 2018 ČTYŘDENNÍ PŘEDSEZÓNNÍ TESTOVACÍ JÍZDY​.

05.01.2018 12:43

KTERÉ SOUČASNĚ BUDOU NAVAZOVAT NA PRVNÍ MEZINÁRODNÍ MISTROVSKÝ ZÁVOD MAVERICK RESCUE EURO CUP 2018 & MČR V ZÁVODECH SOUČASNÝCH A HISTORICKÝCH AUTOMOBILŮ DO VRCHU DNE 31. 3. 2018 POD NÁZVEM "II.GMS HILLCLIMB PROLOG - AUTOMOTODROM BRNO" 

PŘEDSEZÓNNÍ TESTOVACÍ JÍZDY​ 2018: jsou určeny nejen pro české jezdce, ale i pro všechny zahraniční a ze všech automobilových disciplín (okruhy, vrchy, rallye atd.)

Tréninkové jízdy po trati na automotodromu Brno skýtají velice mnoho možností: především si v klidu a pohodě připravovat své vozy, techniku na novou sezónu a také na první závody. 

Po velmi dobré spolupráci s vedením AMD z let minulých se počet vozů na trati v jedné tréninkové půlhodině nezmění a zůstává 40 vozů na trati/30 minut.

Pozvánka:

Dobrý den,

Informaci o předsezónním testování pro závodní vozy, které pořádáme ve spolupráci s Maverick Rescue z.s. ve dnech 27.-30.března 2018.

Další informace a registrace zde: www.maverickrescue.cz/

Dear all,

Information on pre-season tests for racing cars organized together with Maverick Rescue z.s. from 27 to 30th March 2018.

More details and registration on: www.maverickrescue.cz/

S pozdravem /Best regards

S pozdravem organizační výbor Maverick Rescue z. s. a Automotodrom Brno

KTERÉ SOUČASNĚ BUDOU NAVAZOVAT NA PRVNÍ MEZINÁRODNÍ MISTROVSKÝ ZÁVOD MAVERICK RESCUE EURO CUP 2018 & 

MČR V ZÁVODECH SOUČASNÝCH A HISTORICKÝCH AUTOMOBILŮ DO VRCHU DNE 02. 4. 2017 POD NÁZVEM "GMS HILLCLIMB PROLOG - AUTOMOTODROM BRNO"