Pozvánka na volný závod automobilů RACE CARS SHOW Vysoké Mýto 23.-25.10.2015

16.09.2015 11:58

Vážení přátelé rychlých koní pod kapotou! Závodění o body je za námi, ale ještě než své stroje definitivně zazimujete, připravili jsme pro vás poslední svezení  na okruhu ve Vysokém Mýtě.

Uskuteční se ve dnech 23. – 25. října 2015 a my pevně věříme, že nám bude alespoň trochu přát počasí, sejdeme se na startovní čáře v hojném počtu a v parkovišti závodních strojů bude panovat pohodová atmosféra (a to nejen díky výbornému občerstvení ze stánku Petra Sedláka J).

Tímto otvíráme přihláškový systém na tento závod a taktéž zveřejňujeme Zvláštní ustanovení. Limit účastníku je stanoven na 80. Jelikož víkendový pronájem okruhu není zrovna levná záležitost a potřebujeme si z tohoto důvodu zajistit účast alespoň  padesáti jezdců, stanovili jsme zvýhodněné startovné 2 700,-Kč při platbě předem na účet. POZOR: Pokud toto využijete, do zprávy pro příjemce uvádějte jméno jezdce a tel. kontakt!!! Samozřejmě je možno startovné uhradit hotově při administrativní přejímce – ve výši 3 000,- Kč (bez pojištění). Podrobné informace k platbě naleznete ve Zvláštním ustanovení.  V ceně startovného je již započítáno připojení  na el. rozvaděče (centrály nechte doma).  Startovní čísla si jezdci z MREC 2015 ponechají, nově příchozí si již do přihlášky mohou vybrat volné číslo dle „Registrace jezdců MREC do sezóny“ a na administrativní přejímce se přihlásit o samolepky.

Parkoviště závodních strojů se pro nás otevírá v pátek 23.10.2015 ve 14:00h. Nejezděte dřív, ať nezablokujeme v koloně hlavní tah přes Mýto! Do parkoviště se přijíždí zadní branou, ne přes okruh! Velmi vás prosíme o dodržování max. rychlosti 10km/h v prostorách parkoviště závodních strojů – závodíme až na trati! Taktéž prosíme o udržování čistoty – na přejímce dostanete pytle na odpadky. Pozor: žádné hřebíky ani vruty do asfaltu a pokud by vám snad měl uniknout nějaký ten ropný produkt, raději si hned řekněte o posyp. Ať v neděli večer nemáme nepříjemné předávání areálu. Děkujeme!

Administrativní a technická přejímka je v pátek 23.10.2015, pouze ve výjimečných případech (z časových důvodů) v sobotu ráno (časy viz ZU). Pokud budete chtít přijet až v sobotu ráno, prosím domluvte se předem telefonicky s ředitelem závodu.

Závodu se mohou zúčastnit vozidla odpovídající Technickým propozicím MREC 2015.

Systém závodu naleznete ve Zvláštním ustanovení, doufáme, že si zajezdíte dost a dost.  A pozor, pokud nám bude přát počasí, zveme vás v sobotu večer na „Rockovou poezii“ – k tanci a poslechu vám bude již klasické pecky  pouštět  Vlado Miklošik!

Pokud budete chtít něco vysvětlit, na něco se zeptat, zavolejte nám na tel:  777043784

Zvláštní ustanovení:ZVLÁŠTNÍ USTANOVENÍ RACE CARS SHOW Vysoké Mýto 2015.pdf (72464)

Přihlášky:193.58.196.66/regmr15/RegisterMR15.dll/PrihlaskaPretek?Jazyk=&Pretek=267

Seznam přihlášených:193.58.196.66/regmr15/RegisterMR15.dll/PrihlaseniPretek?Pretek=267&Sort=Registracia

Těšíme se na víkend s vámi, Aleš a Lenka Mlejnkovi a Maverick.rescue