STANDARDNÍ PROPOZICE na sezónu 2015 seriálu Maverick Rescue Euro Cup

28.01.2015 08:18

A máme tu poslední dokument řádů MREC pro letošní sezónu a to jsou STANDARDNÍ PROPOZICE mezinárodních závodů automobilů do vrchu ze seriálu Maverick Rescue Euro Cup 2015.

Standardní propozice Vám přinášejí řadu důležitých informací týkající se systému administrativních, technických a organizačních postupů před začátkem sezóny a po celou dobu konání jednotlivých závodů v roce 2015.

Ty nejdůležitější informace jsou například ohledně postupů registrací do sezóny 2015 a přihlašovacího systému na jednotlivé závody, výdej licencí jezdců MREC, postup administrativních a technických přejímek, které byly pro letošní rok poopraveny. Vše by mělo vést k usnadnění práce organizátorů i Vás samotných jezdců přímo na závodišti. 

Co je to Zvláštní ustanovení? Tento dokument je jedním z nejdůležitějších propozic pro Vás jezdce před samotným závodem! Dále se dozvíte kompletní informace o systému seriálu a závodů MREC, mezinárodních závodů automobilů do vrchu v roce 2015.  

Žádáme všechny jezdce, aby si Standardní propozice přečetli! 

Dokument pod názvem STANDARDNÍ PROPOZICE bude uložen na webových stránkách seriálu WWW.MAVERICKRESCUE.CZ a to v sekci PROPOZICE na podstránce DOKUMENTY a dále (po určitou dobu) na hlavní stránce webových stránek MREC. Veškeré dokumenty si také budete moci stáhnout a popřípadě vytisknout.

STANDARDNÍ PROPOZICE KE STAŽENÍ ZDE:Standardní propozice Maverick Rescue Euro Cup 2015_FINAL.pdf (587554)

Termín spuštění registrací do letošní sezóny bude v pondělí dne 02.02.2015 v 18:00 hodin. 

S pozdravem organizační výbor Team Maverick.rescue