STANDARDNÍ PROPOZICE na sezónu 2016 seriálu mezinárodních závodů automobilů do vrchu Maverick Rescue Euro Cup

11.02.2016 09:22

A máme tu poslední dokument řádů MREC pro letošní sezónu a to jsou STANDARDNÍ PROPOZICE mezinárodních závodů automobilů do vrchu ze seriálu Maverick Rescue Euro Cup 2016.

!POZOR! NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE PRO JEZDCE !POZOR!

Ke všem průběžně vydávaným dokumentům, Vás všechny žádáme o přečtení a prostudování. Po zkušenostech z minulých ročníků tomu tak nebylo! Upozorňujeme Vás, že došlo k několika změnám a úpravám řádů a předpisů pro nadcházející sezónu a případně příští ročníky.

Standardní propozice Vám přinášejí řadu důležitých informací týkající se systému administrativních, technických a organizačních postupů před začátkem sezóny a po celou dobu konání jednotlivých závodů v roce 2016.

Ty nejdůležitější informace jsou například ohledně postupů registrací do sezóny 2016 a přihlašovacího systému na jednotlivé závody, výdej licencí jezdců MREC a poplatků, postup administrativních a technických přejímek, které byly pro letošní rok poopraveny. Vše by mělo vést k usnadnění práce organizátorů i Vás samotných jezdců přímo na závodišti.

Hlavní změnou letošní sezóny je zasílání poplatku za licenci MREC 2016 na účet Maverick.rescue o.s. A tím utvoření priority jezdce A či B a nebo tak zvaný jezdec nováček. Jak jsme již avizovali je to z důvodů průhlednosti a zájmu jezdců, kteří chtějí opravdu startovat v MREC v sezóně 2016. Vše naleznete ve STANDARDNÍCH PROPOZICÍCH v článku 5. Bod 5.3. a v článku 7. Bod 7.3 až 7.6.

V loňském ročníku se do seriálu MREC zaregistrovalo až 320 jezdců a závodů se zúčastnila ani ne polovina.

Co je to Zvláštní ustanovení? Tento dokument je jedním z nejdůležitějších propozic pro Vás jezdce před samotným závodem! Dále se dozvíte kompletní informace o systému seriálu a závodů MREC, mezinárodních závodů automobilů do vrchu v roce 2016.  

Žádáme všechny jezdce, aby si Standardní propozice přečetli! 

Dokument pod názvem STANDARDNÍ PROPOZICE bude uložen na webových stránkách seriálu WWW.MAVERICKRESCUE.CZ a to v sekci PROPOZICE na podstránce DOKUMENTY. Veškeré dokumenty si také budete moci stáhnout a vytisknout.

STANDARDNÍ PROPOZICE KE STAŽENÍ ZDE

www.maverickrescue.cz/propozice/dokumenty-2016/

 

Termín spuštění registrací do seriálu MREC 2016, 

bude v pondělí dne 15.02. 2016 v 18:00 hodin.


 

​S pozdravem

Organizační výbor Maverick.rescue​