STANDARDNÍ PROPOZICE na sezónu 2017 seriálu mezinárodních závodů automobilů do vrchu Maverick Rescue Euro Cup

07.02.2017 10:15

A máme tu další dokument řádů Maverick Rescue Euro Cup pro letošní sezónu a to jsou STANDARDNÍ PROPOZICE mezinárodních závodů automobilů do vrchu ze seriálu Maverick Rescue Euro Cup 2017.

!POZOR! NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE PRO JEZDCE !POZOR!

Ke všem průběžně vydávaným dokumentům, Vás všechny žádáme o přečtení a prostudování. 

Po zkušenostech z minulých ročníků tomu tak nebylo!
Standardní propozice Vám přinášejí řadu důležitých informací týkající se systému administrativních, technických a organizačních postupů před začátkem sezóny a po celou dobu konání jednotlivých závodů v roce 2017.

Ty nejdůležitější informace jsou například ohledně postupů registrací do sezóny 2017 a přihlašovacího systému na jednotlivé závody, výdej licencí jezdců MREC a poplatků, postup administrativních a technických přejímek. 

Vše by mělo vést k usnadnění práce organizátorů i Vás samotných jezdců přímo na závodišti.

V loňském roce jsme přistoupili k systému zasílaní poplatků za licence a zavedení priority jezdce, i letos systém zůstane stejný.

Priority jezdce A či B a nebo tak zvaný jezdec nováček. Jak jsme již avizovali je to z důvodů průhlednosti a zájmu jezdců, kteří chtějí opravdu startovat v MREC v sezóně 2017. Vše naleznete ve STANDARDNÍCH PROPOZICÍCH v článku 5. Bod 5.3. a v článku 7. Bod 7.3 až 7.6.

Co je to Zvláštní ustanovení? Tento dokument je jedním z nejdůležitějších propozic pro Vás jezdce před samotným závodem! Dále se dozvíte kompletní informace o systému seriálu a závodů MREC, mezinárodních závodů automobilů do vrchu v roce 2017.  

Žádáme všechny jezdce, aby si Standardní propozice přečetli! 

Dokument pod názvem STANDARDNÍ PROPOZICE bude uložen na webových stránkách seriálu WWW.MAVERICKRESCUE.CZ a to v sekci PROPOZICE na podstránce DOKUMENTY ZDE: www.maverickrescue.cz/propozice/dokumenty-2017/

Veškeré dokumenty si také budete moci stáhnout a vytisknout.

 
Registrace jezdců do sezóny seriálu Maverick Rescue Euro Cup 2017, 
budou spuštěny již zítra 8. 2. 2017 od 18:00 hodin.

 

 

S pozdravem organizační výbor Maverick Rescue z. s. a promotér a ředitel MREC Aleš Gänsdorfer