STANDARDNÍ PROPOZICE na sezónu seriálu mezinárodních závodů automobilů do vrchu MZAV Maverick Rescue Euro Cup 2020

09.02.2020 20:40

A máme tu další dokument řádů MZAV Maverick Rescue Euro Cup pro letošní sezónu a to jsou STANDARDNÍ PROPOZICE mezinárodních závodů automobilů do vrchu ze seriálu MZAV Maverick Rescue Euro Cup 2020.

!POZOR! NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE PRO JEZDCE !POZOR!

Ke všem průběžně vydávaným dokumentům, Vás všechny žádáme o přečtení a prostudování.

Standardní propozice Vám přinášejí řadu důležitých informací týkající se systému administrativních, technických a organizačních postupů před začátkem sezóny a po celou dobu konání jednotlivých závodů v roce 2020.

Ty nejdůležitější informace jsou například ohledně postupů registrací do sezóny 2020 a přihlašovacího systému na jednotlivé závody, výdej licencí jezdců MZAV MREC a poplatků, postup administrativních a technických přejímek. 

Vše by mělo vést k usnadnění práce organizátorů i Vás samotných jezdců přímo na závodišti.

NOVINKA: Jezdec který se elektronicky zaregistruje do sezóny MZAV MREC 2020, po odeslání přihlášky ji bude muset ještě potvrdit! Potvrdí ji ve zprávě která mu obratem přijde na jeho e-mailovou adresu, kterou uvedl v elektronické registraci. Pokud nepotvrdí nebude přihlášen do systému MZAV MREC 2020.

Důvodem je, že stále jezdci neuváděli správný název svého e-mailu. (tento údaj je povinný)!!!

Veškerý systém registrací a zasílaní poplatků za licence a priorit jezdce, i letos zůstane stejný tak jako v loňské sezóně.

Priority jezdce A či B a nebo tak zvaný jezdec nováček. Jak jsme již avizovali je to z důvodů průhlednosti a zájmu jezdců, kteří chtějí startovat v MZAV MREC v sezóně 2020. Vše naleznete ve STANDARDNÍCH PROPOZICÍCH v článku 5. Bod 5.3. a v článku 7. Bod 7.3 až 7.6.

Co je to Zvláštní ustanovení? Tento dokument je jedním z nejdůležitějších propozic pro Vás jezdce před samotným závodem! Dále se dozvíte kompletní informace o systému seriálu a závodů MZAV MREC mezinárodních závodů automobilů do vrchu v roce 2020.  

Žádáme všechny jezdce, aby si Standardní propozice přečetli! 

Dokument pod názvem STANDARDNÍ PROPOZICE bude uložen na webových stránkách seriálu WWW.MAVERICKRESCUE.CZ a to v sekci PROPOZICE ZDE: na podstránce DOKUMENTY ZDE:

www.maverickrescue.cz/propozice/dokumenty-2020/

Veškeré dokumenty si také budete moci stáhnout a vytisknout.

Standardní propozice ZDE:

2.Standardní propozice MZAV Maverick Rescue Euro Cup 2020 - FINAL.pdf (318771)

UPOZORŇUJEME VŠECHNY JEZDCE:

Je vypsán termín, od kdy - do kdy se mají posílat registrace jezdců do letošní sezóny seriálu MZAV Maverick Rescue Euro Cup 2020. Samotné přihlašování do seriálu bude probíhat od pondělí 17. 2. 2020 do neděle 5. 4. 2020. V tomto termínu budou probíhat registrace za cenových podmínek dle řádů MZAV MREC 2020 a jezdci přihlášení v tomto termínu obdrží prioritu A.

 

S pozdravem organizační výbor Maverick Rescue z. s. a promotér a ředitel MREC Aleš Gänsdorfer