TISKOVÁ ZPRÁVA II.BRATRUŠOVSKÉ SERPENTINY KLEPOU NA DVEŘE

13.08.2013 13:47

Již nadcházející víkend bude překrásná trať nedaleko Šumperka podruhé hostit jezdce seriálu Maverickrescue Euro Cupu. Po prázdninové pauze, kdy prozatím posledním závodem byl na konci června Šternberk, startujeme nyní do podzimní části seriálu.

 

 

 

Celé dění započne v Bratrušově již v pátek odpoledne, kdy začnou jezdci najíždět do depa a vybalovat zázemí. Všichni jsou povinni před závodem projít administrativní, potažmo technickou přejímkou a vyřídit si tak všechny náležitosti ke startu do samotného závodu.

Ten započne jak v sobotu, tak v neděli dopoledními ranními jízdami, které odstartují ráno v 8:30 hod. Po dojetí trénínků, tedy zhruba kolem obědového času bude probíhat Slavnostní zahájení závodů – MAVERICKRESCUE EURO CUP 2013 II.Bratrušovské serpentiny – Obec Bratrušov.

Po tomto zahájení se již naplno rozjedou bitvy o podiová umístění a o ty nejlepší časy!

 

Bojovat v tomto závodě přijedou více i méně známí jezdci ze čtyř zemí Evropy. Těšit se můžete např. na Normu M20F Ferdinanda Madriana nebo Subaru Impreza WRX STi Dušana Doseděla. Chybět nebude ani něžné pohlaví, které zástoupí Nela Grundová s Mitsubishi Lancer EVO IV. Zajímaví hosté budou také např. Bohumil Pfeiffer a Jan Eliáš, kteří přijedou ukázat špičkové závodní Octavie. Chybět nebudou ani jména jako Leopold Pleva (Škoda 120S) nebo Martin Zimák (Citroen Saxo).

 

Konkurence bude opravdu nabitá a přihlášených už je více než sto jezdců, což značí, že se bude opravdu na co dívat. Symbolické vstupné 50Kč za tuto podívanou rozhodně stojí! Nenechte si tedy ujít tento jedinečný víkend v Bratrušově u Šumperka a přijďte se podívat na ostré závodní speciály a kvalitní piloty!

 

Srdečně Vás všechny zveme Team Maverick.rescue, GMS a KV- Motorsport Team o.s.