Žádost na jezdce!!! - upozornění (ODHLÁŠKY) a informace pro jezdce XXXIX. ZÁMECKÝ VRCH - NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 17.-19.7.2020

09.07.2020 17:09
Již se nám přiblížil termín třetího a druhého podniku závodů automobilů do vrchu v Náměšti nad Oslavou, podnik je vypsán pro oba mistrovské závody Maverick Rescue Euro Cup 2020 & MČR/MČR-HA/ ČT 2020.
Obě startovní listiny jsou letos opět plně naplněny v Maverick Rescue Euro Cup je přihlášeno 87 jezdců a v MČR/MČR-HA/ ČT je přihlášeno 68 jezdců, celkem 155 jezdců.
Je to na naše poměry naprosto příjemné číslo přihlášených jezdců, ale je třeba říci, že ve startovních listinách jsou registrováni jezdci v obou seriálech a víme o jezdcích, kteří nejspíše startovat nebudou.
Pořadatelé chtějí vyhovět a přijmout do závodů všechny jezdce a tomu podnikají veškeré organizační kroky, aby se všichni jezdci řádně poskládali do PZS. 
 
Žádáme vás všechny, kteří vědí že se nemohou podniku v Náměšti nad Oslavou zúčastnit, aby provedli co nejdříve ODHLÁŠKU!!! 
Odhlášku naleznete vždy na konci seznamu přihlášených jezdců v registru a tyto odhlášky budou stále funkční, až do pátku do doby ukončení administrativních a formálních přejímek.
 
Maverick Rescue Euro Cup - (NA KONCI SEZNAMU) ZDE:
MČR/MČR-HA/ ČT - (NA KONCI SEZNAMU) ZDE: 
 
Všem jezdcům děkujeme za příkladný přístup k pořadateli a organizátorům.
 
Veškeré informace k podniku naleznete ZDE:
S pozdravem organizační výbor Maverick Rescue z. s. a pořadatel AMK Náměšť nad Oslavou